Ātrie kredīti bez izziņas par ienākumiem un galvotājiem ir vispieprasītākais nebankas pakalpojums Latvijā. Kompāniju klientu vairākums atdod priekšroku nelikt atbildību uz svešiem pleciem finanšu problēmu gadījumā. Neviens nevēlas, lai draugi un paziņas nožēlotu, ka snieguši pakalpojumu un uzņēmušies svešu saistību izpildi. Kompānijas – kreditori, savukārt, apdrošinoties pret iespējamiem riskiem sakarā ar līdzekļu neatgriešanu saskaņā ar līgumu, palielina procentu likmes, samazina termiņus un pieprasa klienta maksātspējas papildu pierādījumus.

Saprast var abas puses. Cilvēkam ir vieglāk riskēt ar savu īpašumu, nekā būt kādam parādā. Tāpēcļ ir daudz vienkāršāk paņemt aizņēmuma līdzekļus uz savu galvu.

Ātrā kredīta noformēšanas nosacījumi bez izziņas par ienākumiem kompāniju vairākumā ir  līdzīgi. Procentu likmes nebūtiski atšķiras. Tā kā izvēle klientam ir neliela. Ja nu banka, kurā glabājas darba alga vai ieguldījums, šajā gadījumā var saņemt maigākus nosacījumus. Kredīta saņemšanai ir vecuma ierobežojums. Vairumā gadījumu, tas ir vecums no 18 līdz 72 gadiem. Jāņem vērā, ka galējais vecuma ierobežojums tiek aprēķināts uz pilnīga līguma izbeigšanās brīdi. Ja sms kredīts tiek ņemts uz 3 gadiem, tad cilvēkam, kas vecāks par 67 gadiem, to neizsniegs.

Pastāvīga darbavieta un oficiāla darbiekārtošana procentu likmi neiespaidos. Bet atteikums, ieraksta neesamības gadījumā darba grāmatiņā, ir iepsējams. Var tikt pieprasīta izziņa par darba algu no darbavietas vai nodokļu deklarācija. Dažas kompānijas ienākuma apstiprinājuma vietā pieprasa adresi un grāmatvedības un kadru nodaļas tālruņa numurus. Ņemiet vērā, ka grūtību gadījumā ar kredīta dzēšanu, šie tālruņi tiks izmantoti informācijas nodošanai par jūsu problēmām.

Obligāts kredīta piešķiršanas nosacījums bez izziņas par ienākumiem, banku vairākumā ir papildu tālruņu esamība. No klienta pieprasa, lai viņš atstātu savu radinieku vai paziņu tālruņu numurus. Kredīta piešķiršanas nosacījumos, visticamāk, līgumā ir pat ieraksts par šo punktu. Bet saskaņā ar Latvija likumdošanu, piemēram,  šī prasība ir pretiesiska. Likums par personas datiem ļauj apstrādāt datus (tālruņa numurs ietilpst šajāuzskaitījumā)  tikai ar paša tālruņa īpašnieka piekrišanu.

Darbinieki apgalvo, ka šis mērs ir nepieciešams, lai nodotu informāciju klientam tālruņa nozaudēšanas gadījumā, piemēram. Patiesībā, neapdomāta vecāku tālruņa numura sniegšana, būs lieliska spiediena svira uz neveiksmīgo aizņēmēju. Tā kā, ja kredīts ir pēdējais līdzeklis finansiāla rakstura problēmu atrisināšanai, ir vērts labi padomāt, kādus tālruņa numurus atstāt un iepriekš par to vienoties ar cilvēku.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
Ātrais kredīts bez galvotājiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *