Vajadzīga naudiņa, kredītu paņemt nav iespējams, jo Jums ir bezdarbnieka statuss. Pirmajā acu uzmetienā Latvijas kredītkompānijas nav gatavas izsniegt naudu kredītā bezdarbniekiem aizņēmēja maksātnespējas dēļ. Bet atmetot kautrību un pieejot jautājumam radoši un ar lielu neatlaidību, viss var kļūt reāls. Zemāk minēsim vairākus kredīta saņemšanas veidus bez izziņas par ienākumiem bezdarbniekiem vai pat bez darba pieredzes.

Ātrie kredīti Latvijā bez izziņas par ienākumiem-  tas ir reāli!. Mūsdienu kreditēšanas tirgū ir pietiekami daudz banku un citu kreditēšanas  organizāciju,kas  nepieprasa izziņas par ienākumiem noformējot kredītu. Šajā gadījumā risku pazemināšanai ir ieviests kredīta summas ierobežojums, kā likums, tā nepārsniedz 100-350 eiro. Vērtība, kas izteikta procentulikmē, šajā gadījumā nebūs maza.

Ja, savukārt, skaidras naudas kredīta procentu likme bez izziņas par ienākumiem nav liela,  līgums pieprasa rūpīgu izpēti. Ir jāsaprot, ka tirgū katram produktam ir sava cena un lētāk par pašizmaksu to pārdot vienkārši nav lietderīgi. Tāpēc ir jāmeklē citi klupšanas akmeņi, piemēram,  komisijas veidā. Nešaubīgi, kreditors patur sev tiesības atteikt kredīta līdzekļus aizņēmējam, neatkarīgi no izziņas par ienākumiem un galvotaju prasību esamību vai neesamību.

Kredīts oficiālajam bezdarbniekam. Oficiālas darbavietas neesamības gadījumā kredītu var piešķirt ar galvotāju esamības nosacījumu. Šajā gadījumā vislabākais  galvotāja variants būs nopietns un autoritatīvs cilvēks ar labu finansiālo stāvokli. Šajā gadījumā izredzes saņemt kredītu būs visia lielas, jo banka saņem aizdevuma atgriešanas papildu garantijas.

Kredīts pret īpašuma ķīlu. Tas ir vēl viens labs veids saņemt kredītu bez darbavietas. Kad visas kredītiestādes atbild ar atteikumu, bet nauda ir vajadzīga, nevajag nolaist rokas,  ja ir kāds īpašums. Ir  tikai jāatver avīze ar sludinājumiem, lai redzētu, cik daudz ir kredīta piedāvājumu pret īpašuma ķīlu. Dotajā variantā vispievilcīgākie kreditoriem ir nekustamais īpašums un autotransports. Šajā līdzekļu saņemšanas formā kreditoram nekadas izziņas par darbu un kredītvēsturi. Tomēr ir jāsaprot, ka parādsaistību neizpildes gadījumā, īpašumtiesības pāries pie otras darījuma puses.

Kredīts pret biznesa plānu. Citiem vārdiem to sauc par kredītu biznesa organizācijai. Ja nav pastāvīga darbu, darbavietu var pats sev radīt, atverot savu biznesu. Ar šādu kredīta mērķi var droši doties uz banku pēc naudas. Kreditēšanas tirgū rodas arvien vairāk banku, kas ir gatavas kreditēt dažāda veida jaunās biznesa programmas. Šajā gadījumā ir jāizstrādā dzīvotspējīgs biznesa plāns un jāiziet reģistrācija nodokļu inspekcijā.

Brokeri varēs virzīt un palīdzēt atrisināt problēmu. Ne jau katram ir pietiekamas iemaņas un dzīves pieredze kreditēšanas smalkumu izpratnei, tāpēc var izmantot arī profesionāļu pakalpojumus. Par šādiem profesionāļiem var kļūt kredīta brokeri. Šie cilvēki var organizēt kredīta izsniegšanu klientam  pat bez darbavietas esamības. Tamlīdzīgi pakalpojumi ir maksas un to cena svārstās līdz ap 5% no aizņēmuma summas.

Jāatceras, ka bezizejas situāciju nav, ja Latvijas kredītfirmas ir jums atteikušas, var izmantot privātā aizņēmuma pakalpojumus pret procentiem vai aizņemties naudu no labiem paziņām.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
Ātrais kredīts bez izziņas par ienākumiem un darbiekārtošanos, vai tas ir reāli?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *